Венеролог

Лікар-венеролог — профільний фахівець, який займається вивченням, всебічною діагностикою та подальшим лікуванням захворювань, що передаються при статевому контакті. Також в сферу діяльності даного лікаря входить робота щодо запобігання та подальшої профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) серед чоловіків та жінок різних вікових груп.

На базі медичного центру «Логус» працюють кваліфіковані лікарі-венерологи, здатні в найкоротші терміни поставити точний діагноз та розробити лікування, що враховує особливості захворювання кожного конкретного пацієнта.

Для цього в своїй медичній практиці наші фахівці використовують найсучасніші методи діагностики та передові тактики терапії.

 

В яких випадках слід звернутися до венеролога

Особливість більшості венерологічних захворювань полягає в тому, що вони супроводжуються вкрай неприємною симптоматикою, яка може проявитися не відразу.

При появі будь-яких тривожних ознак важливо відразу звернутися до лікаря, адже наслідки таких патологій можуть бути вкрай важкими (аж до імпотенції або безпліддя).

Щоб мати можливість своєчасно звернутися за допомогою, важливо знати основні клінічні ознаки венеричних хвороб:

  • — свербіж, печіння та інші неприємні відчуття в області статевих органів;
  • — висипання на зовнішніх статевих органах різного характеру;
  • — патологічні виділення зі статевих шляхів, уретри;
  • — відчуття печіння або болю при сечовипусканні;
  • — порушення процесу сечовипускання;
  • — поява крові або зміни кольору сперми у чоловіків;
  • — больові відчуття в процесі статевого акту.

 

Які хвороби лікує венеролог?

Практично кожне венерологічне захворювання становить серйозну загрозу здоров’ю в цілому та репродуктивній системі зокрема, особливо при відсутності його адекватного та своєчасного лікування.

До числа найбільш поширених патологій класу ІПСШ відносяться:

 

Особливості прийому у венеролога

Кожен лікар-венеролог медичного центру «Логус» — досвідчений фахівець, який розуміє делікатність проблем своїх пацієнтів та ступінь важливості їх якнайшвидшого вирішення. З цієї причини запис на прийом здійснюється заздалегідь, а безпосередньо процес візиту до лікаря складається з наступних етапів:

  • — Проведення огляду, опитування пацієнта на предмет скарг та неприємних відчуттів, недавніх статевих контактів, вивчення історії хвороби;
  • — Лабораторна та апаратна діагностика, що дозволяє не тільки уточнити діагноз, а й розробити оптимальний план лікування;
  • — Розробка та підтвердження тактики лікування, призначення необхідних препаратів та процедур, а також визначення дати повторного відвідування для оцінки динаміки терапії.

В нашій клініці приділяється особлива увага не тільки комфортному обслуговуванню, а й анонімності кожного пацієнта. Тому, відвідуючи лікаря-венеролога, ви можете ні про що не переживати і бути впевненими в повній конфіденційності.

Записатить на прийом