Дерматолог

Лікар-дерматолог — профільний фахівець, в сферу діяльності якого входить вивчення, повноцінна діагностика та лікування захворювань шкіри. Крім того, дерматолог надає консультації та рекомендації щодо профілактики шкірних захворювань, працює над запобіганням  повторного виникнення дерматологічних патологій  та пошуком більш ефективних методів лікування.

Дерматологи медичного центру «Логус» — лікарі вищої категорії з великим досвідом роботи. Наші фахівці практикують індивідуальний підхід для вирішення проблеми кожного пацієнта, застосовуючи у своїй практиці найбільш інформативні методи діагностики та тільки ефективні тактики лікування.

 

В яких випадках треба звертатися до дерматолога

Шкіра є найбільшим органом людського організму, який схильний до негативного впливу ззовні  та наслідків різних внутрішніх порушень. Численна кількість захворювань та патологічні зміни в організмі позначаються на стані шкіри.

Якщо знати, на які саме ознаки звертати увагу, то можливо своєчасно відреагувати та почати лікування завчасно з метою попередження розвитку ускладнень.

Основними симптомами, при виникненні яких слід звернутися до дерматолога:

 • — висипання на шкірі різного характеру та локалізації;
 • — ділянки лущення;
 • — свербіж різного ступеня інтенсивності;
 • — больові відчуття на шкірі (особливо в місцях висипань);
 • — формування виразок, розвиток гнійних процесів;
 • — опіки різного ступеня тяжкості;
 • — вугрі на обличчі;
 • — надмірна сухість або жирність шкіри;
 • — поява пігментних плям на шкірі;
 • — укуси комах.

Крім того, дерматолог може допомогти при зміні стану нігтів, наприклад, надлишковій ламкості нігтьових пластин або структурних змінах.

 

Які хвороби лікує дерматолог?

Дерматологія є великою областю медицини, в рамках якої проводиться діагностика, лікування та профілактика широкого спектру захворювань. Найбільш поширеними патологічними процесами виступають:

 

Особливості прийому у дерматолога

На базі медичного центру «Логус» прийом дерматолога проводиться за попереднім записом. Безпосередньо процес відвідування лікаря складається з наступних етапів:

 1. — Лікар фіксує скарги пацієнта, вивчає історію хвороби.
 2. — Після цього проводиться фізикальний огляд, фіксуються ділянки ураження шкіри, встановлюється характер патологічних змін.
 3. — Призначаються лабораторні та апаратні дослідження, необхідні для уточнення діагнозу.
 4. — За результатами діагностики розробляється індивідуальна програма лікування і призначається дата повторного прийому.

Головне завдання кожного лікаря нашої клініки — комфорт та здоров’я пацієнта. З цієї причини ви завжди можете зв’язатися з лікарем, якщо у вас виникнуть питання або з’являться нові симптоми, лікар займається веденням пацієнта до повного одужання.

Записатись на прийом