Сифіліс

У клінічній венерології терміном сифіліс називається патологія, яка відноситься до інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Це системне захворювання, схильне до тривалого хвилеподібного перебігу, яке за відсутності лікування може викликати вкрай тяжкі наслідки для організму.

Сифіліс прогресує повільно, що дає можливість пацієнтові звернутися до лікаря та розпочати процес лікування. Однак при відсутності своєчасної терапії хвороба здатна спровокувати ураження нервової системи та внутрішніх органів, спричинити безпліддя. Саме тому важливо звертатись за допомогою до кваліфікованого фахівця, знайти якого ви зможете в клініці «Логус».

 

Причини виникнення сифілісу

Захворювання на сифіліс венеричне, воно передається переважно статевим шляхом, при незахищеному сексі з інфікованою людиною. Справжня причина розвитку сифілісу – інфікування бактерією блідна трепонема.
Враховуючи сказане, можна виділити основні фактори виникнення даного захворювання:

  • безладні статеві зв’язки;
  • незахищений секс із новим статевим партнером;
  • трансплацентарний шлях передачі (від матері до дитини);
  • інфікування при переливанні крові, що відбувається вкрай рідко;
  • контактно-побутовий шлях передачі (також вкрай рідкісний).

 

Симптоми сифілісу

Клінічна картина сифілісу залежить від стадії прогресування патологічного процесу. До найбільш характерних та поширених симптомів даного захворювання належать:

  • виникнення безболісних яскраво-червоних виразок на слизових;
  • збільшення регіональних лімфовузлів;
  • підвищене випадіння волосся;
  • на пізніх стадіях хвороби фіксуються порушення в роботі внутрішніх органів.

 

Лікування сифілісу

Для лікування сифілісу насамперед необхідна повноцінна діагностика, за результатами якої фахівці клініки «Логус» розробляють індивідуальну тактику лікування. Процес лікування залежить від низки факторів і може тривати від 2-3 тижнів до декількох місяців. Крім того, існує ризик рецидиву захворювання у майбутньому.

Наші фахівці проводять комплексну терапію, застосовуючи антибактеріальні, імуностимулюючі та загальнозміцнюючі препарати. Після одужання кожному пацієнту рекомендується проходити планові обстеження протягом року, щоб унеможливити ризик розвитку рецидивів.

У клініці «Логус» ми дбаємо не лише про здоров’я пацієнтів, а й про ваш особистий простір, тому відвідування лікаря-венеролога проходять суворо конфіденційно та індивідуально.

Записатися на прийом