0 800 33-15-10

Безкоштовно по Україні

Гармонія краси
i здоров’я

Індивідуальний підхід
до кожного пацієнта

Шампунь проти випадіння волосся

100 мл

Препарат виготовляється за прописом, що відповідає вимогам міжнародних лікувальних протоколів.

Склад:
Активні фармацевтичні інгредієнти:

  • капиксил (Capixyl, Франція) 2,5% інноваційний пептидний комплексний засіб, зміцнює волосся від коренів до кінчиків, сприяє ущільненню волоса, зупиняє процес випадіння волосся, прискорює ріст і зміцнює волосяні фолікули;
  • бісаболол 0,5% натуральний компонент, який прискорює процес загоєння шкіри та стимулює здорове зростання волосся. Має заспокійливу та протизапальниму дію, сприяє звуженню пор, нормалізує роботу сальних залоз, покращує здатність інших компонентів проникати в шкіру, щоб вони швидше та краще засвоювалися.

Допоміжні речовини: ефірна олія лавандова, оліватіс 19, натрію лауретсульфат, децил глюкозид, кокамідопропілбетаїн, кокамід ДЕА, вода очищена.

Показання до застосування: догляд за сухим, ослабленим, схильним до випадіння та пошкодженим волоссям. Шампунь підтримує природний рН-баланс шкірного покриву голови, не допускаючи появу лущення і почервоніння, зміцнює волосяні фолікули, має відновлювальну дію, запобігає втраті волосся,освіжає зачіску.

Спосіб застосування: нанести невелику кількість шампуню на вологу шкіру волосистої частини голови та волосся, помасажувати впродовж 5-7 хвилин, після чого змити теплою водою. За потреби повторити процедуру миття.
Допустиме тривале застосування препарату.

Шампунь от выпадения волос

Ціна — 230 грн.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я