Гармонія краси
i здоров’я

Індивідуальний підхід
до кожного пацієнта

Шампунь з піритіоном цинку

100 мл

Препарат виготовляється за прописом клініки дерматології Рурського університету м Бохум, Німеччина.

Склад:
Активні фармацевтичні інгредієнти:

  • цинку піритіонат 1% – засіб, що має дію на патогенні мікроорганізми (грампозитивні та грамнегативні бактерії та гриби особливо роду Malassezia), що знаходяться як на поверхні, так і в глибоких шарах епідермісу. Має протисеборейну дію, пригнічує патологічний ріст клітин поверхневих шарів шкіри, усуває надмірне лущення при псоріазі та інших захворюваннях шкіри;
  • кетоконазол 2% – протигрибковий засіб широкого спектра дії, активний щодо дерматофітів, дріжджових і дріжджоподібних грибів різних штамів;
  • ментол 0,75% є антисептиком, при нанесенні викликає відчуття холоду, має легку місцеву знеболювальну дію.

Допоміжні речовини: натрію лауретсульфат, децил глюкозид, кокамідопропілбетаїн, кокамід ДЕА, вода очищена.
Показання до застосування: лікування псоріазу, дерматитів волосистої частини голови, свербежу, лущення, жирної та сухої себореї, висівкоподібного лишаю та інших захворювань шкіри, викликаних грибковою інфекцією.
Спосіб застосування: місцево.
Якщо лікар не призначив інакше, нанести невелику кількість шампуню на шкіку голови або тіла. Залишити на поверхні шкіри на 5-10 хвилин. Змити шампунь, нанести ще раз і змити його з шкіри великою кількістю води.
З лікувальною метою шампунь застосовувати 2-3 рази на тиждень протягом 2 тижнів, з профілактичною метою рекомендовано користуватися шампунем 1 раз на тиждень.
Частоту застосування і тривалість лікування встановлює лікар.

Шампунь з піритіоном цинку

Ціна — 170 грн.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я