Гармонія краси
i здоров’я

Індивідуальний підхід
до кожного пацієнта

Сірка очищена

40 капсул по 25 мг

Препарат виготовляється за традиційним прописом, що використовується понад 50 років

Склад:
Активний фармацевтичний інгредієнт:

  • сірка очищена 250 мг Сірка – мікроелемент, постійна складова частина організму людини. Вона називається «мінерал краси», тому що входить до складу незамінних амінокислот – метіоніну, цистеїну, цистину і таурину, тим самим забезпечуючи стабільність структури білків, переважає в кератині, з якого складаються шкіра, нігті і волосся, бере участь в біосинтезі колагену і еластину. Підтримує організм у збалансованому стані, допомагаючи печінці виробляти жовч. Підвищує проникність клітинних мембран, зв’язується з токсичними речовинами, нейтралізуючі їх, в результаті живильні речовини можуть надходити в клітини, а токсичні виводяться з них до того, як вони встигають викликати алергічну реакцію. При прийомі всередину сірка збуджує перистальтику товстого кишківника (через утворення в лужному вмісті кишківника сульфгідрата натрію і сірководню) і діє як проносне.

Показання до застосування: вугрова хвороба, демодекоз, розацеа, жирна себорея, алопеція, псоріаз, стафіло- та стрептодермії, висівковий лишай, ентеробіоз та ін.
Рекомендований спосіб застосування на 1 курс лікування: по 2 капсули 2 рази на день під час їжі 10 днів поспіль (1 упаковка). Після 10-и або 20-и денної перерви проводять повторні курси.

Ціна — 110 грн.

Сірка очищена

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я