Гармонія краси
i здоров’я

Індивідуальний підхід
до кожного пацієнта

Спрей назальний з фурациліном

20 мл

Препарат виготовляється за традиційним прописом, що використовується понад 50 років.

Склад:
Активні фармацевтичні інгредієнти:

  • фурацилін 0,02% – сильний антисептик, активно впливає на грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми: стафілококи, стрептококи, кишкову паличку і т.д. Фурацилін, проникаючи всередину мікробної клітини, гальмує ділення клітини і викликає її загибель;
  • натрію хлорид 0,9% є ефективним осмотично активним засобом. Введений у порожнину носа розчин підвищує гідратацію поверхні слизової оболонки носа і вмісту носової порожнини, що сприяє зволоженню слизової оболонки, розрідженню густого слизу, розм`якшенню сухих кірок у носі і полегшує їх видалення.

Допоміжна речовина: вода очищена.
Показання до застосування: у складі комплексного лікування гострих та хронічних запальних захворювань носоглотки, придаткових пазух та носової порожнини різної етіології.
Спосіб застосування: інтраназально (в носові ходи). Засіб вприскувати у кожний носовий хід у необхідній кількості, видаляючи залишок рідини, яка витікає з носа хустинкою.
За кілька хвилин до застосовування спрею потрібно закапати носові проходи краплями з судинозвужувальним ефектом, це необхідно для того, щоб зняти набряк слизової оболонки.
Спрей застосовувати 2-3 разів на добу по 1-3 впорскування в кожну ніздрю.
Тривалість лікування визначає лікар.

Ціна — 70 грн.

Спрей назальний з фурациліном

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я