Гармонія краси
i здоров’я

Індивідуальний підхід
до кожного пацієнта

Розчин антисептичний

50 мл

Препарат виготовляється за прописом, що відповідає вимогам лікувальних протоколів МОЗ України.

Склад:
Активні фармацевтичні інгредієнти:

  • етоній 0,1% відноситься до похідних аміаку, має специфічний мильним запахом. Належить до групи антисептичних та дезінфекційних засобів. Володіє бактерицидною і бактеріостатичну ефектами. Виявляє ранозагоювальну і анестезуючу дію, сприяє регенерації тканин;
  • хлоргексидину біглюконат 0,2% є місцевим антисептиком. Під дією препарату відбувається руйнування цитоплазматичної мембрани бактерії і порушення її осмотичного рівноваги, внаслідок чого настає загибель бактерії. Після обробки шкірних покривів (у тому числі, шкіри рук) деяка кількість препарату залишається на шкірі, тому хлоргексидину біглюконат чинить тривалий антибактеріальний ефект. Протимікробна активність препарату зберігається в присутності гною, крові та інших фізіологічних рідин.

Допоміжні речовини: вода очищена.
Показання до застосування: для обробки ран, саден, подряпин, опіків. Препарат використовується в якості дезинфікуючого засобу під час дерматологічних та косметологічних процедур (при видаленні шкірних новоутворень, мезотерапії), а також в відновлювальний період.
Спосіб застосування: обробляти поверхню рани і шкіру навколо неї.
Частоту застосування і тривалість лікування встановлює лікар.

Ціна — 70 грн.

Розчин антисептичний

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я