Гармонія краси
i здоров’я

Індивідуальний підхід
до кожного пацієнта

Магній з вітаміном В6

капсули по 460 мг/5 мг №30

Препарат виготовляється за традиційним прописом, що використовується понад 50 років.

Склад:
Активні фармацевтичні інгредієнти:

Одна капсула містить 460 мг гліцинату магнію, що відповідає 50 мг активного магнію;

  • магній зміцнює нервову систему, підвищує стійкість до стресу, запобігає м’язовим судомам і слабкості. Сприяє зменшенню стомлюваності, позитивно впливає на настрій, підтримує клітинний імунітет, бере участь у регуляції обміну речовин, сприяє правильному розподілу кальцію в організмі;
  • гліцин відноситься до замінних амінокислот, покращує метаболічні процеси в головному мозку, надає антидепресивну і седативну дію, зменшує психоемоційне напруження, агресивність і конфліктність, підвищує соціальну адаптацію. Покращує настрій, полегшує засинання і нормалізує сон, підвищує розумову працездатність, зменшує вираженість вегетосудинних порушень;
  • піридоксин (вітамін В6) 5 мг активно бере участь в обміні триптофану, метіоніну, цистеїну, глутамінової та ін. амінокислот. Відіграє важливу роль у білковому, жировому та вуглеводному обміні речовин. Він необхідний для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи. Піридоксин впливає на якість роботи імунної системи. Його нестача призводить до зменшення кількості та погіршення якості антитіл проти будь-яких збудників хвороб. Піридоксин сприяє балансу натрію і калію в рідинах тіла, бере участь в обміні гістаміну.

Показання до застосування: у складі комплексної терапії з метою нормалізації функціонального стану нервової системи при незбалансованому харчуванні або підвищеній потребі в магнії та вітаміні В6 при негативному впливі довкілля, надмірних фізичних та психічних навантаженнях, при підвищеній втомлюваності, порушенні сну, дратівливості, підвищеній збудливості, тривожності, м’язових судомах, відчутті поколювання у м’язах.

Спосіб застосування: якщо лікар не призначив інакше, приймати по 1 капсулі 1- 2 рази на день під час або відразу після прийому їжі. Тривалість терапії становить до 30 днів, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Магний с витамином В6

Ціна — 200 грн.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я