Гармонія краси
i здоров’я

Індивідуальний підхід
до кожного пацієнта

Крем гідратантний

30 мл

Препарат виготовляється за прописом клініки дерматології Рурського університету м Бохум, Німеччина.
Склад:
Активні фармацевтичні інгредієнти:

  • карбамід 7% в нормі міститься в здоровій шкірі. Пов’язує вологу в роговому шарі, знижує запалення, прискорює загоєння ран;
  • вітамін Е (токоферол) 5% має антиоксидантну дію, бере участь в регенерації шкірного покриву, уповільнює окислювальні процеси старіння клітин. Токоферол перешкоджає підвищеної ламкості капілярів, бере участь в харчуванні клітин киснем. Вітамін Е сприяє прискоренню загоєння ушкоджень на шкірі, так як він стимулює оновлення клітин, знімає роздратування і усуває лущення.

Допоміжні речовини: молочна кислота, алантоїн, масло оливкове, масло виноградних кісточок, емульгатор, вода очищена.
Молочна кислота має протизапальну, протимікробну дію, відбілює і освітлює шкіру, сприяє злущування відмерлого епідермісу, зволожує зневоднений і в’ялу шкіру, позбавляє від дрібних зморшок.
Алантоїн має протизапальні і зволожуючими властивостями. Усуває лущення, пом’якшує роговий шар шкіри, надає епітелізірующее дію на шорстку, що має тріщини шкіру, роблячи її гладкою та еластичною. Сприяє зростанню нових клітин шкіри, прискорюючи загоєння при ушкодженнях шкіри і роздратований.
Показання до застосування: використовується як зволожуючий засіб в комплексному лікуванні захворювань шкіри, що супроводжуються сухістю і лущенням. Догляд за чутливою і роздратованою шкірою в період ремісії.
Спосіб застосування: наносити на попередньо очищену шкіру.
Частоту застосування встановлює лікар. Припустимо тривале застосування препарату.

Ціна — 150 грн.

Крем гідратантний

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я