Гармонія краси
i здоров’я

Індивідуальний підхід
до кожного пацієнта

Ентеросорбент

Аналог* лікарського засобу: Атоксіл

1 літр

Препарат виготовляється за прописом, що відповідає вимогам лікувальних протоколів МОЗ України.

Склад: комплексний препарат, який об’єднує в собі переваги високодисперсного діоксиду кремнію (площа сорбуючою поверхні 400 м² на 1 г сорбенту) і препарату макрогол 4000, нормалізує кишковий транзит, розчиняє калові камені і володіє «миючим» дією на стінки кишечника, не пошкоджуючи його.
Від інших сорбентів відрізняється тим, що не порушує моторно-евакуаторну діяльність кишечника, не впливає на активність травних ферментів, не всмоктується, евакуюється з шлунково-кишкового тракту, не дратуючи слизову оболонку кишечника.
Механізм дії (адсорбція і абсорбція):

  • зв’язування речовин білкової природи (мікробних екзо-і ендотоксинів, ферментів, антигенів і алергенів, що потрапляють в шлунково-кишковому тракті, токсинів ендогенного походження, рециркулює через шлунково-кишкового тракту);
  • зв’язування мікроорганізмів (бакагглютінація, гальмування інвазії патогенної мікрофлори через слизову шлунково-кишкового тракту, зниження мікробної контамінації кишечника, пригнічення процесів гниття і бродіння в шлунково-кишковому тракті);
  • зв’язування низькомолекулярних речовин (олігопептидів із середньою і низькою молекулярною масою, продуктів гниття білків в кишечнику, нормальних метаболітів, що накопичуються в організмі в надлишковій кількості і рециркулює через шлунково-кишкового тракту, таких як холестерин, вільні жирні кислоти, білірубін, креатинін та ін., деяких токсинів екзогенного походження).

Показання до застосування:
В дерматовенерології: алергічний дерматит, токсикодермия, вугрової хвороба, розацеа, піодермії, екзема, свербіж шкіри, нейродерміт, атопічний дерматит, кропив’янка, псоріаз, червоний плоский лишай, акантолітіческіх пухирчатка, пемфігоїд, герпетиформний дерматит Дюринга, багатоформна еритема, колагенози, еритродермії та ін.
В гастроентерології: харчові отруєння, дисбактеріози, гастрити, ентерити, коліти, хронічний панкреатит, вірусні та токсичні гепатити, цирози, холецистити, холангіти та ін.
В ефрологіі: ниркова недостатність, гломерулонефрити, пієлонефрити.
Інші захворювання: стану загальної інтоксикації, онкологічні захворювання.
Як профілактичний засіб «Ентеросорбент» рекомендується для пацієнтів після порушення в дієті, що харчуються рафінованою їжею, що ведуть малорухомий спосіб життя, схильних до ожиріння, схильних до частих простудних захворювань, після курсового лікування антибіотиками, а також пацієнтам, професії яких пов’язані зі стресовими ситуаціями та іншими шкідливими чинниками.
Спосіб застосування: в ємність з препаратом додати теплу кип’ячену воду до мітки 1 літр, збовтати і дати настоятися 4-6 годин, періодично збовтуючи до утворення однорідної суспензії. Препарат слід збовтувати перед кожним застосуванням.
Рекомендована доза і частота застосування для дорослої людини становить 100 мл 2 рази на день за 1 годину до їди або через 2 години після їжі. Курс лікування при гострих станах становить 5-10 днів, при хронічних – 15-20 днів. У разі, якщо через 2 дня прийому не настане щоденна дефекація, дозу слід збільшити. При частій дефекації дозу можна зменшити до прийнятною.
Протипоказання: підвищена чутливість до компонентів препарату, кишкова непрохідність, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення, виразковий коліт, хвороба Крона, кишкові кровотечі, болі в області живота невстановленої причини, жовчокам’яна хвороба, вік до 3 років. У зв’язку з відсутністю даних, не рекомендується під час вагітності та лактації.
Особливості застосування: забороняється вживання сухого порошку, тому що його пил може викликати подразнення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів.

* мається на увазі аналог за діючою речовиною та показаннями до застосування

Ціна — 250 грн.

Ентеросорбент

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я