Гармонія краси i здоров’я

Індивідуальний підхід
до кожного пацієнта

Телефони медичного центру

096 594-40-04

066 010-58-06

093 258-77-88

Графік роботи медичного центру (без перерв)

Пн-Пт — з 8:30 до 18:30

Сб — з 9:00 до 16:00

Нд — вихідний

Сироп седативний з бромідом натрію

Препарат виготовляється за прописом, що відповідає вимогам лікувальних протоколів МОЗ України.

Склад:
Активні фармацевтичні інгредієнти:

  • бромід натрію 2% — седативний засіб, cпособствует відновлення рівноваги між процесами збудження і гальмування при порушенні їх співвідношення;
  • кофеїн-бензоат натрію 0,5% знижує відчуття втоми і сонливості, стимулює центральну нервову систему, підвищуючи розумову і фізичну працездатність;
  • екстракти валеріани, пустирника, півонії – засоби рослинного походження, мають заспокійливу дію на центральну нервову систему, полегшують настання природного сну. Седативний ефект настає повільно, але досить стабільний.

Допоміжні речовини: сорбіт, вода очищена.
Показання до застосування: перепади настрою, нервово-психічні стреси, порушення нічного сну, тривожність, дратівливість, супутні різних захворювань (алопеція, псоріаз, червоний плоский лишай, екзема, пруриго, атопічний дерматит, акне, і ін.)
Спосіб застосування: приймати по 5-10 мл 2-3 рази на день за 30-40 хв до їди. Дозу, частоту застосування і тривалість терапії встановлює лікар.

Увага! Препарат виявляє седативний ефект і може знижувати швидкість реакції, тому його не рекомендується приймати водіям і представникам інших професій, робота яких вимагає підвищеної уваги і обережності.