Сірка очищена

Препарат виготовляється за традиційною прописи, використовуваної більше 40 років.

Склад:
Активний фармацевтичний інгредієнт:

  • сірка очищена 250 мг має антисептичну і противо дією. Сірка – мікроелемент, постійна складова частина організму людини. Вона носить назву «мінерал краси» через те, що підтримує блиск і гладкість волосся, надає шкірі обличчя ясність і молодість. Сірка входить до складу незамінних амінокислот – метіоніну, цистеїну, цистину і таурину, тим самим забезпечуючи стабільність структури білків, переважає в кератині, з якого складаються шкіра, нігті і волосся, бере участь в біосинтезі колагену і еластину. Підтримує організм в збалансованому стані, допомагаючи печінки виробляти жовч. Підвищує проникність клітинних мембран, зв’язується з токсичними речовинами, нейтралізуючи їх, в результаті живильні речовини можуть надходити в клітини, а токсичні виводяться з них до того, як вони встигають викликати алергічну реакцію.

Показання до застосування: вугрова хвороба, демодекоз, розацеа, жирна себорея, алопеція, псоріаз, Мустафа, стрептодермії, висівковий лишай, ентеробіоз та ін.
Спосіб застосування: якщо лікар не призначив інакше, по 2 капсули 2 рази на день під час їжі 10 днів поспіль. Після 10-й або 20-й денної перерви проводять повторний курс. Кількість курсів і тривалість перерв встановлює лікар.